Онлайн запис

Кал на яйця гельмінтів та цисти найпростіших

Загальна інформація про дослідження

Для діагностики інших поширених гельмінтозів і паразитозів проводять аналіз калу на яйця гельмінтів і аналіз калу на цисти найпростіших. Ці аналізи включають макроскопічну оцінку калу (колір, консистенція, наявність крові, надлишку слизу, макроскопічно визначаються паразити), мікроскопію нативного зразка калу (наявність цист найпростіших – трофозоітів, личинок і дорослих особин гельмінтів) і мікроскопію забарвленого мазка калу (наявність цист і трофозоітів).
Аналіз калу на яйця гельмінтів дозволяє виявити більшість кишкових нематод, цестод і трематод. Аналіз калу на цисти найпростіших дозволяє виявити Entamoeba histolytica (збудник амебіазу), Balantidium coli (збудник балантидіазу) та інших найпростіших.
Це комплексне обстеження є “лабораторним оптимумом”. При необхідності дане дослідження може бути доповнено іншими лабораторними та інструментальними дослідженнями. Результати аналізу необхідно інтерпретувати в комплексі з іншими даними про стан здоров’я.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 421

Вартість: 120 грн
Термін виконання:

Разом: 120 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз