Онлайн запис

Дослідження на патогенні гриби (вії, брови, зішкріб шкіри)

Загальна інформація про дослідження

Мікроскопія – найбільш доступний і простий спосіб діагностики патогенних грибів. Дослідження спрямовано на підтвердження інфікування поверхневим мікозом, для чого у пацієнта береться біологічний матеріал, який потенційно вважається інфікованим: зішкріб патологічно зміненого нігтя або шкіри, вії, волосся. Відноситься до якісних аналізів і дозволяє тільки встановити або спростувати факт зараження. Дослідження займає кілька днів: отриманий матеріал обробляють (фарбують) певним способом і передають на мікроскопічне дослідження для виявлення елементів гриба (спори, гіфи).
Поверхневі мікози шкіри та її придатків викликаються частіше грибами роду Dermatophytes, Candida, Malassezia, Trichosporon. Мікроскопічне дослідження виявляє гіфи/псевдогіфи і дріжджові клітини гриба і характеризує їх морфологію, що дозволяє підтвердити діагноз “поверхневий мікоз”, встановити його етіологію.
На препараті гриби-дерматофіти (Trichophyton, Microsporum, Epidermophyton) представлені множинними трубкообразними структурами з істинними септами і утворенням спор. Гриби роду Candida виглядають витягнутими дріжджовими клітинами (псевдогіфи), справжніх спор не утворюють. Гриби роду Malassezia утворюють округлі дріжджові клітини і витягнуті псевдогіфи.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 437

Вартість: 230 грн
Термін виконання:

Разом: 230 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз