Онлайн запис

Аскаридоз (Ascaris spp.). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Аскаридоз – це захворювання з групи гельмінтозів, яке викликають нематоди (круглі черв’яки) – аскариди. Аскаридоз характеризується паразитуванням статевозрілих гельмінтів в шлунково-кишковому тракті людини, супроводжується ураженням дихальних шляхів і алергічними реакціями.

Симптоми аскаридозу різноманітні і залежать від фази захворювання, а також від наявності ускладнень і типу перебігу хвороби. Малий обсяг інвазії (коли паразитів небагато) протікає зі стертою клінічною картиною або безсимптомно. Високий обсяг інвазії аскаридами обумовлює яскраву клінічну картину і гострий початок захворювання.

Для ранньої фази аскаридозу характерні слабкість, підвищення температури (до 38 градусів), болі в області живота, нудота, діарея. У зв’язку з великим навантаженням чужорідним білком виникають алергічні реакції – від кропив’янки (алергічної висипки на шкірі) до набряку Квінке (ангіоневротичного набряку, який проявляється набряком шкіри, слизових оболонок, підшкірно-жирової клітковини, може бути дуже небезпечний, якщо спостерігається перекриття дихальних шляхів).

При міграції личинок по дихальних шляхах з’являється кашель – сухий або з невеликою кількістю мокротиння, можливі напади задухи. При приєднанні бактеріальної інфекції може розвинутися пневмонія.

Для пізньої фази аскаридозу характерні нудота, діарея, болі в області живота.

ПЛР калу на аскариди – є одним з найбільш ефективних на сьогоднішній день методів діагностики аскаридозу. За допомогою ПЛР відбувається виявлення характерного тільки для аскариди фрагмента ДНК. Крім високої специфічності, даний тест має і високу чутливість.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 430

Вартість: 1070 грн
Термін виконання:

Разом: 1070 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз