Онлайн запис

Хелікобактер, антиген

Загальна інформація про дослідження

Хелікобактеріоз – це широко поширене інфекційне захворювання з оральним, фекально-оральним і контактним шляхом передачі збудника, що супроводжується переважним ураженням антрального відділу шлунка, дванадцятипалої кишки. Джерелом інфекції є хвора людина або бактеріоносій, а найбільш чутливі до неї люди з імунодефіцитами. Інкубаційний період складає близько семи днів.
Збудником інфекції є Helicobacter pylori – спіралеподібна грамнегативна бактерія, здатна інфікувати шлунок і дванадцятипалу кишку. Однак Helicobacter pylori викликає лише схильність до гастриту і виразкової хвороби, і тільки при додаткових факторах – групі крові О(I), спадкової схильності, куріння, зловживання алкоголем, прийом ульцерогенних лікарських препаратів, частих стресах, неповноцінному харчуванні – виникає виразковий дефект.
В даний час доведено, що хелікобактерна інфекція підвищує ризик раку шлунка. Більше половини населення в світі є носіями Helicobacter pylori, однак у більшості носіїв немає ніяких симптомів, і лише приблизно у 15 % з них виникає гастрит або виразкова хвороба.
Визначення антигену бактерії в калі є високочутливим і специфічним методом діагностики хелікобактеріоза. Цей тест малоінвазівний, простий в застосуванні, його специфічність і чутливість – близько 90 %.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 423

Вартість: 420 грн
Термін виконання:

Разом: 420 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз