Онлайн запис

Імуноглобуліни класу Е

Загальна інформація про дослідження

Імуноглобуліни сироватки людини (Ig, антитіла) – це гамма-глобуліни, що виробляються бета-лімфоцитами. Їхня основна функція – розпізнавання та знищення антигенів. Імуноглобуліни складаються з 2 важких (Н) та 2 легких (L) ланцюгів, пов’язаних дисульфідними містками. Залежно від будови Н-ланцюгів вони поділяються на класи: G, M, A, D і E.
Імуноглобуліни класу Е беруть участь у розвитку атопічних алергічних реакцій (бронхіальної астми, риніту, кропив’янки, атопічного дерматиту та ін.). Вони здатні швидко приєднуватися до поверхні тучних клітин та базофілів шкіри та слизових оболонок. Тому повторний контакт реагінових IgE з антигеном (алергеном) відбувається на поверхні цих клітин, що призводить до вивільнення з них вазоактивних речовин (гістаміну, серотоніну, гепарину та ін.) та розвитку клінічних проявів реакції гіперчутливості 1-го типу.
У 75 % дітей, батьки яких страждають на алергічні захворювання, рівень IgE підвищений. Серед здорових дітей підвищений рівень загального IgE пов’язаний із 10-кратним збільшенням ризику розвитку алергічних захворювань протягом найближчих 18 місяців порівняно з дітьми, які мають рівень загального IgE у крові в межах норми. Тест на загальні IgE у плазмі крові використовується як скринінг для виявлення алергії, проте для пошуку причинного алергену необхідне виявлення специфічних до нього IgE.
Крім того, IgE відіграють істотну роль у формуванні антипаразитарного імунітету до аскаридів, токсоплазм, нематод, ехінококів, трихінел та інших паразитів, що обумовлено здатністю IgE взаємодіяти з антигенами гельмінтів. Тому підвищення вмісту в плазмі загального IgE може свідчити про наявність паразитарної інвазії.

Програма лояльності

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 751

Вартість: 240 грн
Термін виконання:

Разом: 240 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз