Онлайн запис

Фактор некрозу пухлин-альфа

Загальна інформація про дослідження

Фактор некрозу пухлини належить до класу цитокінів – білків, вироблених різними клітинами імунної системи для регулювання комплексу міжклітинних взаємодій при імунному відповіді.

Головними стимуляторами секреції фактора некрозу пухлини є віруси, мікроорганізми та продукти метаболізму.

Фактор некрозу пухлини грає основну роль в розвитку деяких критичних станів. На початкових стадіях розвитку синдрому системної запальної реакції (SIRS) та сепсису відбувається збільшення концентрації ФНП у крові (під впливом бактеріальних ендотоксинів). В даний час вважається, що високі концентрації ФНП на тлі важкої інфекції та сепсису призводять до розвитку септичного шоку. ФНП здатний втручатися у процеси обміну жирів та вуглеводів та викликати у пацієнтів з пухлинами та тривалими інфекційними захворюваннями кахексією.

Крім цитотоксичної активності проти пухлинних та інфікованих клітин, ФНП бере участь і в реакціях відторгнення трансплантованих органів та тканин. Підвищення концентрації цитокіну в крові у ранні терміни після трансплантації може побічно говорити про початок реакції відторгнення. ФНП бере участь у патогенезі багатьох аутоімунних захворювань, у тому числі ревматоїдного артриту.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 6018

Вартість: 650 грн
Термін виконання:

Разом: 650 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз