Онлайн запис

IgE до папуги (пір’я)

Загальна інформація про дослідження

У деяких випадках, за наявності схильності, на перо папуги може розвиватися алергічна реакція. Як правило, білки-алергени знаходяться не в складі самого пера птаха, а потрапляють туди зі слини, з лусочок шкіри під час чищення пір’я, а також з посліду. Алергічна реакція може проявитися у сенсибілізованих осіб при безпосередньому контакті з папугою (наприклад, при його годівлі) або при збиранні клітини. Перо папуги – інгаляційний алерген і також може потрапляти в організм як компонент домашнього пилу. Алергічна реакція можлива навіть при одноразовому контакті з алергеном. Оскільки алергени птахів можуть переноситися з одягом людини, інвентарем, предметами побуту, то вони можуть бути навіть у тих місцях, де немає і ніколи не було папуг. Тому люди, чутливі до цих алергенів, можуть страждати від алергії, навіть не маючи безпосереднього контакту з ними, а просто перебуваючи поруч із людиною, яка періодично буває поруч із птахами. В основному алергію на папуг провокують білки-антигени, які містяться на самому пір’ї, а також в екскрементах птахів. Також викликають алергічну реакцію дрібні кліщі, які паразитують на шкірі та пір’ї папуг. Такий варіант можливий при утриманні птиці в домашніх умовах або за професійного контакту у людей, які займаються селекцією папуг.

Прояви симптомів алергічної реакції, як правило, виникають дуже швидко протягом хвилин або годин. Можливе виникнення алергічного риніту у вигляді чхання, сверблячки в носі, ринореї, кон’юнктивіту з набряклістю, почервонінням, свербінням очей, сльозотечею, проявів реакції з боку ротоглотки – першіння та сверблячки в горлі, кашлю. Характерні ознаки бронхоспазму – відчуття закладеності в грудній клітці, кашель, задишка із утрудненням видиху, у важких випадках ядуха. Можуть з’явитися набряклість та свербіж шкірного покриву, різні висипи. У разі тривалого контакту розвивається альвеоліт – запальне ураження альвеол легень, що викликає за відсутності лікування їх фіброз та ознаки дихальної недостатності.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 778

Вартість: 250 грн
Термін виконання:

Разом: 250 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз