Онлайн запис

IgE до алергенів пилу домашнього

Загальна інформація про дослідження

Основний учасник алергічної реакції негайного типу (1 типу) – це імуноглобулін класу Е (IgE). Для кожного алергену існує специфічний імуноглобулін Е. Метою даного тесту є визначення алергічної реакції до домашнього пилу (алерген Greer Labs., Inc). Її найважливіші компоненти – кліщі сімейства Pyroglyphidae. До них відносяться Dermatophagoides farinae, Dermatophagoides pteronyssinus та ін.

Кліщі домашнього пилу – одна з найчастіших причин бронхіальної астми, алергічного риніту та кон’юнктивіту, атопічного дерматиту. Вони можуть знаходитися в матрацах, килимах і т. п. Як правило, живляться кліщі омертвілими частинками шкіри, які людина втрачає щодня. Продуктами життєдіяльності кліщів є травні ензими: білки Derf1 та Derp1. Вони сприяють руйнуванню клітин людської шкіри та можуть викликати алергічні реакції.

Ці речовини потрапляють в організм інгаляційно, при підвищеній концентрації пилу в повітрі або при зіткненні з виробами, які містять алерген (одяг, подушки, ковдри). Симптоми алергії можуть бути наступні: почервоніння (гіперемія), шкірні висипання, свербіж, припухлість та набряк шкіри, почервоніння та печіння слизової очей, сльозотеча, набряк повік, чхання, кашель, задишка, бронхоспазм.

Виконання аналізу безпечне для пацієнта порівняно зі шкірними тестами (in vivo), оскільки унеможливлює контакт з алергеном. Крім того, прийом антигістамінних препаратів та вікові особливості не впливають на якість та точність дослідження.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 823

Вартість: 250 грн
Термін виконання:

Разом: 250 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз