Загальна інформація про дослідження
Кальцій надходить у організм із продуктами харчування, а також виробляється паращитовидными залозами. Ендокринна система регулює обмінні процеси між кальцієм та фосфором. При гормональному дефіциті відбувається підвищення фосфатів у крові із супутнім зниженням показників рівня кальцію. Порушення функцій залози може призвести і до зворотного процесу, коли показники кальцію збільшені. Обидва види відхилень не вважаються нормою та викликають розвиток патологічних процесів.
Порушення метаболізму кальцію внаслідок відхилень у функціональності ендокринних залоз може призвести до серйозних ускладнень. Кальцій є мінералом, необхідним організму на формування та збереження повноцінного стану кісткової тканини. В організмі цей мінерал міститься в кількості 1,5 кг.
Переваги визначення генетичних поліморфізмів, асоційованих з порушеннями обміну кальцію, методом ПЛР як реального часу – точність визначення генотипу – майже 100 %.
Діагностика дозволяє отримати максимальну кількість інформації для виявлення провокуючих факторів, особливостей захворювання та можливих ускладнень. Лікування може починатися лише після отримання результатів обстеження.