Онлайн запис

Мутація генів BRCA1 та BRCA2

Загальна інформація про дослідження

Виявленя сімейних випадків захворювання насамперед свідчать про спадкову природу раку та вимагають генетичного аналізу. Гени BRCA1 і BRCA2 беруть участь у захисті організму від спонтанних пошкоджень ДНК, тому порушення їх роботи дозволяє накопичуватися мутаціям і призводить до онкологічних захворюваннь, і в першу чергу – раку молочної залози та яєчників. Відомо, що рак, асоційований з генетичними маркерами BRCA, характеризується високим ступенем злоякісності та вираженою лімфоїдною інфільтрацією. Дане дослідження дозволяє провести аналіз найпоширеніших генетичних маркерів (85 % серед усіх спадкових форм раку молочної залози та яєчників), наявність яких вказує на підвищений ризик захворювання.
Важливо, що аналіз можна проводити в будь-якому віці і при виявленні порушень за вказаними маркерами лікування розпочато своєчасно.
Для успішного лікування онкологічних захворювань дуже важливо виявити пухлину на ранній стадії ще до появи симптомів. Тому генетична схильність до раку молочної залози та яєчників – дуже серйозне показання до регулярного обстеження з метою виявлення захворювання на ранній стадії.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 952

Вартість: 2150 грн
Термін виконання:

Разом: 2150 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз