Онлайн запис

ДНК вірусу герпеса 8 типу (плазма, слина, зішкріб, секрет простати, ліквор). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

HHV-8 був відкритий в 1994 р., він відноситься до підродини гама-герпес-вірусів, роду радіновірусов.
В даний час вважається, що він більше поширений в південних країнах: в Африці, на Близькому Сході, в Південній Європі. У деяких країнах Африки ВГЛ-8 інфіковано від 32 до 100 % населення. У США він виявляється приблизно у 10 % обстежуваних. У Північній Америці і на території країн СНД вірус поширений помірно. Він зустрічається у 30 – 50 % ВІЛ-позитивних гомосексуалістів і у 15 – 20 % ВІЛ-негативних.
ВГЛ-8 виявляється перш за все при саркомі Капоші, порожнинних лімфомах, мультіцентрічної хвороби Кастлемана і при пошкодженнях шкіри реципієнтів.
Саркома Капоші (СК) – багатоосередкована злоякісна пухлина судинного походження з переважним ураженням шкірних покривів і залученням внутрішніх органів і лімфатичних вузлів.
Первинна інфекція ВГЛ-8 зазвичай протікає безсимптомно. У імунокомпетентних дітей і дорослих первинна інфекція ВГЛ-8 рідко зустрічається в регіонах з низькою поширеністю ВГЛ-8, наприклад в Сполучених Штатах Америки. У багатьох африканських країнах діти інфікуються часто. Описана первинна інфекція у дітей в Єгипті у вигляді гострого захворювання з лихоманкою, макуло-папульозним висипом, фарингітом.
Крім того, ВГЛ-8-інфекція асоціюється з іншими захворюваннями, у більшості з яких причинний зв’язок з ВГЛ-8 не підтверджується. Одне з таких захворювань – множинна мієлома (multiple myeloma); було виявлено, що HHV-8 викликає розмноження заражених плазматичних клітин.
ВГЛ-8 інфікує Т-і В-лімфоцити. Він виявляється в клітинах сечостатевої системи, в передміхуровій залозі, спермі, слині. При інфікуванні ВГЛ-8 у 13 % осіб, які перенесли трансплантацію нирок, спостерігаються ускладнення у вигляді саркоми Капоші (трансплантат-асоційована саркома Капоші).

ВГЛ-8 виявляють за допомогою полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Основні показання до аналізу: клінічна картина саркоми Капоші і лімфом у ВІЛ-інфікованих, диференціальна діагностика герпес-вірусних інфекцій, трансплантація органів і тканин.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 593

Вартість: 380 грн
Термін виконання:

Разом: 380 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз