Онлайн запис

Ієрсиніоз (Yersinia enterocolitica), антитіла IgA

Загальна інформація про дослідження

Ієрсинії – грамнегативні палички з родини ентеробактерій. Y. pseudotuberculosis є причиною псевдотуберкульозу, Y. enterocolitica – кишкового ієрсиніозу.

У поширенні інфекції велике значення мають гризуни. Джерелом інфекції може бути хвора людина, тварина або грунт. Людина заражається в основному через м’ясо, рибу, молоко, овочі, фрукти і сиру воду, а також при догляді за хворими тваринами.

Захворювання можуть обмежуватися проявами гострої кишкової інфекції з блювотою, діарею, так і мати більш поширені форми з ураженням мезентеріальних лімфатичних вузлів, термінальним ілеїтом, мезаденітом або навіть сепсисом. У деяких випадках перебіг інфекції нагадує гострий апендицит. В патологічний процес нерідко залучаються нирки, печінка, підшлункова залоза, серцево-судинна і нервова система. Іноді розвивається респіраторний синдром з болями в горлі, почервонінням задньої стінки глотки, набряком піднебіння, кашлем та закладеністю носа. При кишковому ієрсиніозі можливий перехід інфекції в хронічну форму.
Після інфікування Y. enterocolitica в окремих випадках бувають такі ускладнення, як реактивний увеїт, ірит, кон’юнктивіт, гломерулонефрит, гемолітико-уремічний синдром, вузлувата еритема. Максимальна кількість антитіл з’являється на 2-му тижні захворювання, оскільки збудник містить велику кількість антигенів, стимулює активну імунну відповідь.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 3469

Вартість: 420 грн
Термін виконання:

Разом: 420 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз