Онлайн запис

Вірус герпеса 6 тип, антитіла IgG

Загальна інформація про дослідження

6-й тип герпес-вірусу людини (ВГЛ-6) вперше був виділений відносно недавно, в 1986 г. (в клітинах крові пацієнтів, заражених ВІЛ). До теперішнього часу встановлено, що інфекція ВГЛ-6 широко поширена і має 2 підтипи – А і В, – які відрізняються генетично і епідеміологічно: частіше зустрічається підтип В, ​​а підтип А зазвичай виявляють у пацієнтів з імунодефіцитами. Підтип В є основною причиною раптової екзантеми – дитячої хвороби, яка супроводжується високою температурою і висипом. Крім того, герпес-вірус може протікати безсимптомно і у вигляді неспецифічного гарячкового захворювання. У деяких випадках спостерігаються ускладнення з боку центральної нервової системи (судоми на тлі високої температури, рідко інші неврологічні ускладнення, включаючи енцефаліт, менінгоенцефаліт, серозний менінгіт).

Найбільш ймовірний шлях передачі інфекції – повітряно-крапельний, зі слиною, не виключена “вертикальна” передача – від матері до дитини під час вагітності.

Антитіла IgG до даного вірусу виявляються у 70 – 90 % дорослих людей. Первинна інфекція ВГЛ-6 у дорослих зустрічається рідко, вона може бути пов’язана з фульмінантним гепатитом, з інфекційним мононуклеозом, негативним за вірусом Епштейна – Барр.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 590

Вартість: 350 грн
Термін виконання:

Разом: 350 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз