Онлайн запис

Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), антитіла IgМ

Загальна інформація про дослідження

Коронавірусна інфекція COVID-19 – це інфекційне захворювання, що викликається новим штамом вірусу SARS-CoV-2, який був виявлений у грудні 2019 року.
COVID-19 поширюється між людьми повітряно-краплинним шляхом при прямому контакті або повітрям на відстані близько півтора метрів один від одного. Після інфікування симптоми COVID-19 можуть з’явитися протягом двох тижнів, переважно це лихоманка, кашель, задишка. Серед інших симптомів відзначають нежить, втрату нюху, головний біль, слабкість, діарею та нудоту. Вважається, що люди похилого віку, вагітні жінки, люди з хронічними захворюваннями, курці перебувають у групі підвищеного ризику.
Також зустрічається безсимптомне носійство вірусу, носіями найчастіше стають діти та молоді дорослі. Вони можуть передавати вірус іншим людям при контакті, причому у них самих не розвиваються симптоми захворювання.
Аналіз крові на антитіла IgG до вірусу SARS-CoV-2 – дослідження, що допомагає перевірити наявність антитіл IgG у крові до збудника нової коронавірусної інфекції COVID-19.
Інфекційний процес супроводжується виробленням антитіл двох типів: IgM та IgG. IgM-антитіла виробляються першими, їхній рівень швидко наростає на початку інфекції, досягаючи максимуму в гострий період хвороби, а потім поступово знижується, повністю зникаючи на момент одужання. Важливим чинником у діагностиці може бути визначення IgM, які починають виділятися організмом у відповідь використання вірусу вже за кілька днів.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 688

Вартість: 350 грн
Термін виконання:

Разом: 350 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз