Онлайн запис

Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) антиген, якісно (назо-орофарингеальний зішкріб)

Загальна інформація про дослідження

Коронавірусна інфекція COVID-19 – це інфекційне захворювання, що викликається новим штамом вірусу SARS-CoV-2, який був виявлений у грудні 2019 року.
COVID-19 поширюється між людьми повітряно-краплинним шляхом при прямому контакті або повітрям на відстані близько півтора метрів один від одного. Після інфікування симптоми COVID-19 можуть з’явитися протягом двох тижнів, переважно це гарячка, кашель, задишка. Серед інших симптомів відзначають нежить, втрату нюху, головний біль, слабкість, діарею та нудоту. Вважається, що люди похилого віку, вагітні жінки, люди з хронічними захворюваннями, курці перебувають у групі підвищеного ризику.
Також зустрічається безсимптомне носійство вірусу, носіями найчастіше стають діти та молоді дорослі. Вони можуть передавати вірус іншим людям при контакті, причому у них самих не розвиваються симптоми захворювання.
Діагностика коронавірусної інфекції проводиться за допомогою методу ПЛР, що дозволяє виявити генетичний матеріал вірусу в організмі.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 689

Вартість: 350 грн
Термін виконання:

Разом: 350 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз