Онлайн запис

Кліщові інфекції мультиплекс, якісно: Tick-borne encephalitis virus, B.burdorferi sl. A, Phagocitophilum, E.chaffencis, E.muris (кліщ, плазма). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Кліщові інфекції становлять серйозну проблему для здоров’я людини. Найбільше значення мають наступні кліщові інфекції:
• хвороба Лайма (кліщовий бореліоз), збудником захворювання є спірохета Borrelia burgdorferi;
• анаплазмоз, раніше відомий як гранулоцитарний ерліхіоз, збудником захворювання є α-протеобактерій Anaplasma phagocytophilum.
В обох випадках переносником інфекції є іксодові кліщі Ixodess capularis, I. ricinus, I. pacificus і I. persulcatus. Найбільше значення мають види I. ricinus і I. persulcatus.
• моноцитарний ерліхіоз, збудником захворювання є α-протеобактерий Ehrlichia chaffeensis. Переносник інфекції – іксодові кліщі Amblyomma americanum.
Кліщів інфекції мають ряд загальних властивостей:
• клінічна картина кліщових інфекцій має багато спільних рис і неспецифічна. Як правило, захворювання маніфестує у вигляді грипоподібного синдрому з лихоманкою, головним болем, болем у м’язах і суглобах. Диференціювати кліщів інфекції між собою і з іншими гострими інфекціями на підставі тільки лише клінічної картини захворювання неможливо;
• деякі іксодові кліщі інфіковані одразу двома (рідше трьома) патогенами (коінфекція) і можуть призводити до розвитку у однієї людини поєднаної інфекції. Найчастіше описані випадки поєднаного бореліозу і анаплазмозу.

З огляду на ці особливості, при підозрі на кліщову інфекцію необхідно комплексне лабораторне дослідження, що включає аналізи на всі значущі збудники кліщових інфекцій.

Швидкість отримання результату. ПЛР – це один з найшвидших на сьогоднішній день методів ідентифікації збудника. Завдяки цьому, метод ПЛР вважається самим оптмальним способом діагностики гострої інфекції.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 618

Вартість: 750 грн
Термін виконання:

Разом: 750 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз