Онлайн запис

Гарднерелла (Gardnerella vaginalis), якісно (зішкріб, сеча). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Gardnerella vaginalis – це грамнегативна факультативно-анаеробна бактерія, яка може в невеликих кількостях бути присутньою в складі нормальної мікрофлори піхви.

Гарднерели – найбільш часта причина бактерільного вагінозу, який нерідко буває у жінок репродуктивного віку і є проявом дисбіозу. Бурхливе розмноження гарднерелл призводить до витіснення переважаючих в піхві Lactobacillus spp. і стимулює надмірний ріст анаеробних бактерій і мікоплазм. Ризик гарднерелльоза збільшується при використанні внутрішньоматкових спіралей, вагінальних спринцюваннь, безладних статевих зв’язках, при хламідійній або гонококовій інфекціях і т. п.

При проникненні в чоловічий організм G. vaginalis найчастіше пригнічується протягом 2-3 днів. Іноді виникає безсимптомне носійство. Вкрай рідко гарднерели викликають уретрит, простатит або епідидиміт.

У половини заражених жінок гарднерельоз протікає безсимптомно. У решти основним проявом захворювання є виділення з піхви, як правило, сірого або білого кольору, часто з “рибним” запахом, що посилюється після незахищеного статевого акту. Можуть турбувати свербіж і печіння в піхві. Ознаки запалення зазвичай відсутні. Гарднерельоз сприяє розвитку запальних захворювань органів малого таза, в тому числі після аборту. Надлишкова продукція цитокінів і простагландинів гарднереллами і інфікування амніотичної рідини і плідних оболонок у вагітних жінок з гарднерелльозом є причиною запалення плодних оболонок, викиднів в другому триместрі вагітності, передчасних пологів і народження дітей з низькою вагою, а також запалення слизової оболонки матки.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 656

Вартість: 240 грн
Термін виконання:

Разом: 240 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз