Онлайн запис

Дослідження калу на умовно-патогенну мікрофлору

Загальна інформація про дослідження

Умовно-патогенна флора – це мікроорганізми, які присутні у людини в помірних кількостях. Однак при певних умовах їх кількість збільшується і перевищує допустиму норму, що призводить до відповідних захворювань. До найбільш поширених представників умовно-патогенної флори кишківника відносяться золотистий стафілокок (S. aureus), клебсієли (Klebsiella), ешерихії (Escherichia), ентеробактерій (Enterobacter), цитробактер (Citrobacter) і ацинетобактер (Acinetobacter), протей (Proteus), серрація ( Serratia), псевдомонади (Pseudomonas), дріжджоподібні гриби (Candida) і інші збудники. Ці мікроорганізми можуть викликати інфекційне ураження шлунково-кишкового тракту з розвитком гастроентериту, ентериту і ентероколіту.
Посів калу на умовно-патогенну флору з визначенням чутливості до антибіотиків використовується для діагностики кишкових інфекцій, що викликаються умовно-патогенними мікроорганізмами, а також для визначення чутливості цих збудників до антибіотиків.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 526

Вартість: 400 грн
Термін виконання:

Разом: 400 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз