Онлайн запис

Цитомегаловірус (CMV), антитіла IgG

Загальна інформація про дослідження

Цитомегаловірус (ЦМВ) відноситься до сімейства вірусів герпесу. Так само, як і інші представники цієї групи, він може зберігатися у людини все життя. У здорових людей з нормальним імунітетом первинна інфекція протікає без ускладнень (і часто безсимптомно). Однак цитомегаловірус небезпечний при вагітності (для дитини) і при імунодефіциті.
Цитомегаловірусом можна заразитися через різні біологічні рідини: слину, сечу, сперму, кров. Крім того, він передається від матері до дитини (під час вагітності, пологів або при годуванні).
Як правило, цитомегаловірусна інфекція протікає безсимптомно. Іноді захворювання нагадує інфекційний мононуклеоз: підвищується температура, болить горло, збільшуються лімфатичні вузли. Надалі вірус зберігається всередині клітин в неактивному стані. Але якщо організм виявиться ослаблений, то вірус знову почне розмножуватися.
Для жінки важливо знати, чи була вона заражена ЦМВ в минулому, тому що саме це визначає, чи є ризик ускладнень при вагітності. Якщо раніше вона вже була інфікована, то ризик мінімальний. Під час вагітності може виникнути загострення старої інфекції, однак така форма зазвичай не викликає важких наслідків.

Таким чином, для майбутньої матері важливо знати, чи була вона в минулому заражена ЦМВ. Якщо так, то ризик ускладнень через можливе ЦМВ стає незначним. Якщо ж ні – потрібно проявляти особливу обережність під час вагітності.
Антитіла класу IgG до цитомегаловірусу – специфічні імуноглобуліни, що виробляються в організмі людини в період виражених клінічних проявів цитомегаловірусної інфекції та є серологічним маркером цього захворювання, а також перенесеної в минулому цитомегаловірусної інфекції.
Антитіла класу G (IgG) присутні в крові в найбільшій кількості (в порівнянні з іншими типами імуноглобулінів). При первинній інфекції їх рівень зростає в перші тижні після зараження і потім може залишатися високим роками.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 595

Вартість: 220 грн
Термін виконання:

Разом: 220 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз