Онлайн запис

ДНК аденовірусу, якісне визначення (кал). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Аденовірус – це безоболонковий ДНК-вірус, що належить до сімейства Adenoviridae. Залежно від таких характеристик, як структура гемаглютиніну, довжина гена фібера та кількість GC-пар у геномі, розрізняють 68 серотипів аденовірусу, об’єднаних у 7 груп (7 видів): A-G.
Аденовірус є збудником широкого спектра захворювань людини, включаючи ГРВІ, кон’юнктивіт, геморагічний цистит та гастроентерит. Аденовірус – причина 4-12 % випадків вірусного гастроентериту. Це друге місце за частотою (перше місце – ротавірус). Найчастіше аденовірусна кишкова інфекція спостерігається у дітей віком до 2 років, проте також можуть хворіти підлітки та дорослі люди. Хоча частіше захворювання має сприятливий прогноз, аденовірусна інфекція може прийняти тяжкий перебіг, особливо у людей зі зниженим імунітетом (стан після трансплантації аутологічних стовбурових клітин, СНІД). Різні серотипи асоційовані із різними клінічними ознаками інфекції. Так, наприклад, серотипи C1 та B7 часто виявляються при ГРВІ, тоді як серотипи F40 та F41 – при гастроентериті (кишкові типи вірусу). Понад те, показано, різні серотипи аденовірусу можуть по-різному відповідати на протививірусні препарати. З огляду на ці особливості, вкрай бажано ідентифікувати видову приналежність аденовірусу та його серотип.

ПЛР – метод молекулярної діагностики, що дозволяє виявляти у біологічному матеріалі (наприклад, у калі) фрагменти генетичного матеріалу ДНК аденовірусу. ПЛР має кілька переваг у порівнянні з іншими методами діагностики аденовірусної інфекції.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 681

Вартість: 450 грн
Термін виконання:

Разом: 450 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз