Онлайн запис

АМА блот (антитіла IgG до SLA, LKM, LC,SS-52, Scl-70, Jo-1, PCNA, Nu, PO, Mi-2). Тимчасово не виконується

Загальна інформація про дослідження

Збільшення продукції антимітохондріальних антитіл значною мірою пов’язане з розвитком первинного біліарного цирозу печінки – аутоімунного захворювання, яке викликає запалення, а потім склерозування жовчних проток у печінці, що призводить до порушення структури та функції печінки та затримки виділення жовчі. Воно зустрічається переважно у жінок віком від 35 до 60 років. Більш ніж у 90 % пацієнтів, які страждають на первинний біліарний цироз печінки, виявляються значні концентрації антимітохондріальних антитіл.

Крім того, рівень антитіл до мітохондрій підвищується при первинному та вторинному склерозуючому холангіті, при захворюваннях печінки, викликаних хронічними запальними захворюваннями кишечника, а також при обструкції жовчних проток. Іноді це супроводжується підвищенням вмісту лужної фосфатази.

Є дев’ять типів антигенів антимітохондріальних антитіл (M1-M9), з яких М2 та М9 є найбільш клінічно значущими. Для первинного біліарного цирозу печінки характерна наявність типу М2.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 903

Вартість:  грн
Термін виконання:

Разом:  грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз