Онлайн запис

Панель “Антибіотики” (специфічні Ig E до пеніциліну G, пеніциліну V, ампіциліну, амоксіцікліну, сульфаметаксазолу, цефалоспорину, офлоксацину, цефаклору, тетрацикліну)

Загальна інформація про дослідження

Лікарська алергія – це специфічна реакція імунної системи на лікарські препарати.

Лікарська алергія може виникнути як ускладнення при лікуванні основного захворювання або через тривалий контакт з лікарськими препаратами (у лікарів, медичних працівників, фармацевтів). Основними причинами розвитку алергії до ліків є спадкові фактори, наявність інших видів алергії, тривале застосування ліків, одночасне застосування великої кількості різних препаратів, передозування (у цьому випадку йдеться про псевдоалергію). Алергічну реакцію можуть спровокувати будь-які лікарські засоби, проте найпоширенішими алергенами є антибіотики, місцеві анестетики, нестероїдні протизапальні препарати та ін. Алергічні реакції на медикаменти розвиваються від кількох секунд до кількох годин і можуть викликати напад бронхіальної астми, кропив’янку, набряк Квінке, алергічний нежить чи анафілактичний шок. За наявності алергії на певні ліки слід враховувати, що вона може проявитися при застосуванні медикаментів з подібним складом. Наприклад, за наявності сенсибілізації до антибіотиків пеніцилінового ряду можлива реакція на цефалоспорини (цефуроксим, цефалексин).

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 772

Вартість:  грн
Термін виконання:

Разом:  грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз