Онлайн запис

Фемофлор-16. Дослідження біоценоза урогенітального тракта (ЗБМ + 22 культури), кількісно (зішкріб). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Фемофлор ​​16 – розширене молекулярно-біологічне дослідження якісного та кількісного складу мікрофлори сечостатевих шляхів у жінок, що включає оцінку загальної бактеріальної маси, стану нормофлори, визначення широкого спектру клінічно значущих умовно-патогенних мікроорганізмів, в тому числі мікоплазм і уреаплазм, а також грибів роду Candida.

Мікрофлора сечостатевих шляхів у жінок в нормі представлена ​​переважно різними видами бактерій роду Lactobacillus, які відіграють велику роль у запобіганні колонізації урогенітального тракту хвороботворними мікроорганізмами. Внаслідок різних причин може виникати дисбаланс мікробіоти сечостатевого тракту, що виражається в порушенні її кількісних і якісних характеристик, що в підсумку призводить до розвитку запального процесу. Ряд досліджень показав, що в етіологічній структурі сечостатевих інфекцій, обумовлених дисбалансом умовно-патогенної флори, в більшості випадків грає роль асоціація мікроорганізмів і зміни в складі нормофлори. Клінічно такі стани дуже часто характеризуються нечіткою виразністю симптомів, відсутністю специфічних ознак і схильністю до хронічного перебігу, що обумовлює високий ризик приєднання інфекцій, викликаних патогенними мікроорганізмами, а також розвитком ускладнень з боку репродуктивної системи.

Методика дослідження заснована на виявленні в досліджуваному матеріалі генетичного матеріалу (ДНК) мікроорганізму, його численному копіюванні та ідентифікації. Так як кількість отриманих в кінці реакції копій залежить від початкової кількості досліджуваної ДНК, аналіз дозволяє визначити зміст мікроорганізму в біоматеріалі. Спектр виявлених показників дозволяє отримати комплексне уявлення про якісні та кількісні зміни складу мікрофлори урогенітального тракту, що багато в чому визначає адекватну тактику медикаментозної терапії. Розроблено кілька варіантів комплектації тестових систем Фемофлор, в залежності від спектру виявлення умовно-патогенних мікроорганізмів. Фемофлор ​​16 дозволяє визначати 25 показників, включаючи контроль взяття матеріалу, загальну бактеріальну масу і 22 групи мікроорганізмів.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 518

Вартість: 1100 грн
Термін виконання:

Разом: 1100 грн
Фемофлор-16. Дослідження біоценоза урогенітального тракта (ЗБМ + 22 культури), кількісно (зішкріб). ПЛР

Інтерпретація результату

ЗБМ (загальна бактеріальна маса) - загальна кількість бактерій, що є в досліджуваному зразку. Зниження ЗБМ нижче порогових значень свідчить про недостатнє заселення даного локусу бактеріями, в тому числі внаслідок антибіотикотерапії або гормональних порушень.

За результатами дослідження автоматично дається характеристика стану мікрофлори: нормоценоз, помірний або виражений дисбаланс, який за етіологічною структурою може бути анаеробним, аеробних і змішаним.

Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз