Онлайн запис

Андрофлор скрин. Дослідження біоценоза урогенітального тракта (ЗБМ + 15 культур), кількісно/якісно (зішкріб). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Дослідження призначено для кількісної оцінки стану урогенітального тракту у чоловіків з метою діагностики гострих інфекційно-запальних захворювань сечостатевої системи. Також використовується для моніторингу ефективності лікування. Метод дозволяє виявляти ДНК / РНК мікроорганізмів за допомогою полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з детекцією результатів в режимі реального часу незалежно від їх культуральних і морфологічних особливостей, в тому числі мікроорганізмів, які чинять спротив культивуванню, охарактеризувати структуру мікробіоти відповідного біотопу для оцінки патогенетичної ролі кожної групи мікроорганізмів у даного пацієнта.

Хвороби сечостатевої системи є провідною причиною порушення репродуктивної функції у чоловіків, що має величезне значення, особливо в сучасних умовах зниження народжуваності. Найбільш частою причиною хвороб сечостатевої системи у чоловіків є інфекційно-запальний процес, тривалість та інтенсивність якого визначає ступінь порушень репродуктивної функції, а також може призводити до розвитку аутоімунних реакцій, наприклад до утворення антиспермальних антитіл.
Одне з найбільш частих захворювань – бактеріальний простатит – широко поширений серед чоловіків всіх вікових груп. Це запальний процес, що розвивається в тканинах передміхурової залози, інфекційної або фізіологічної природи. Частота захворювання досягає 30 – 73 %.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 521

Вартість: 970 грн
Термін виконання:

Разом: 970 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз