Онлайн запис

ВПЛ 14 типів (16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66, 68 типи), кількісно (зішкріб, сеча). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Віруси папіломи людини (ВПЛ) широко поширені, вражають епітелій шкіри і слизових оболонок і мають онкогенний потенціал. ВПЛ передається при тісному контакті з інфікованим епітелієм, тому основні шляхи зараження – статевий та контактно-побутовий. Можлива передача ВПЛ від інфікованої матері плоду. Людина може бути інфікована кількома типами ВПЛ.
До факторів, що провокують розвиток ВПЛ-інфекції, відносяться: раній початок статевого життя, велика кількість статевих партнерів, знижений імунітет, застосування оральних контрацептивів, авітамінози, інфекції, що передаються статевим шляхом, куріння та проживання у великих містах.
Інкубаційний період може тривати від 2 місяців до 2-10 років. Характерно прихований перебіг захворювання, при якому відсутні клінічні прояви, а при кольпоскопічному, цитологічному та гістологічному обстеженні виявляється норма. У 30 % випадків протягом 6-12 місяців може статися позбавлення вірусу. Діагностика прихованої ВПЛ-інфекції здійснюється лише методом ПЛР.
При гострій інфекції виникають доброякісні утворення, такі як папіломи, бородавки, кондиломи. У дітей папілома-віруси можуть спричиняти папіломатоз гортані. Поразка клітин трофобласта папілома-вірусами загрожує спонтанним абортом.
Поєднання ДНК папілома-вірусу з геном клітини призводить до дисплазії/неоплазії (найчастіше в перехідній зоні шийки матки). До папілома-вірусів високого онкогенного ризику відносяться ВПЛ типів 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59 і 68.
Для виявлення ВПЛ високого онкогенного ризику використовується переважно полімеразна ланцюгова реакція в режимі реального часу, яка дозволяє знайти ДНК ВПЛ в досліджуваному біоматеріалі та ідентифікувати його окремі типи. Принцип методу ґрунтується на ампліфікації (багаторазовому збільшенні кількості копій) специфічної для даного збудника ділянки ДНК.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 667

Вартість:  грн
Термін виконання:

Разом:  грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз