Онлайн запис

Вірус кору, антитіла IgM

Загальна інформація про дослідження

Кір є надзвичайно заразним захворюванням і передається повітряно-крапельним шляхом. Вірус вражає головним чином слизову оболонку дихальних шляхів і задню стінку глотки. Викликає високу температуру, сухий кашель, почервоніння очей, чутливість до світла, нежить, біль у горлі, поява крихітних білих плям на слизовій оболонці рота, а також висип, який зазвичай починається на обличчі і поширюється вниз по тілу, переходячи на тулуб і ноги. Більшість людей одужує протягом декількох тижнів, але приблизно у 20 % розвиваються ускладнення: інфекційні захворювання вух, бронхіт, пневмонія, діарея, енцефаліт, сліпота. У перехворілих на кір виробляється стійкий імунітет на все життя.
Ризик захворіти вище у людей з патологією імунної системи або з дефіцитом вітаміну А, а також у тих, хто погано харчується.
Для вагітних кір небезпечна викиднем або передчасними пологами.

У відповідь на інфікування вірусом кору в організмі відбувається вироблення специфічних імуноглобулінів двох видів: IgM і IgG. Першими виробляються IgM. Їх рівень протягом декількох днів збільшується до максимуму, а потім починає поступово знижуватися протягом наступних тижнів.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 630

Вартість: 300 грн
Термін виконання:

Разом: 300 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз