Онлайн запис

Вірус кліщового енцефаліту (TBEV), якісно (кліщ, плазма). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Кліщовий енцефаліт – це сезонне (весняно-літнє) вірусне захворювання, що передається в основному з укусом кліщів; вражає переважно центральну нервову систему.
Збудник кліщового енцефаліту відноситься до арбовірусів, сімейства флавівірусів, і підрозділяється на три підвиди: далекосхідний, центральноєвропейський і сибірський. Основний переносник енцефаліту – іксодові кліщі. Крім того, він передається через птахів, гризунів і хижаків. Інкубаційний період в середньому становить 3 – 7 діб. Клінічні прояви хвороби різноманітні. Виділяють гарячкову, менінгеальну, менінгоенцефалітичну, поліоміелітичну і полірадикулоневротичну форми захворювання. Можливо тривале вірусоносійство у вигляді латентної, персистентної або хронічної інфекції.
Особливістю ПЛР-методу є можливість виявлення генетичного матеріалу навіть при малому його утриманні в досліджуваному біологічному матеріалі. Дані методи дозволяють в найкоротші терміни визначити наявність або відсутність інфікованості кліщів вірусом кліщового енцефаліту. Але при негативних результатах досліджень і збереженні підозри на захворювання, а також при розвитку клінічної симптоматики рекомендується дослідження крові пацієнтів. При цьому можливе визначення антитіл класів IgM та / або IgG до антигенів збудників, а також виявлення генетичного матеріалу збудників методом ПЛР.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 617

Вартість: 450 грн
Термін виконання:

Разом: 450 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз