Онлайн запис

Вірус герпеса 3 тип (Variсella Zoster). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Вірус Varicella Zoster – це вірус герпесу 3-го типу, що відноситься до сімейства Herpesviridae. Він викликає вітряну віспу або оперізуючий лишай, передаючись контактним (через заражені предмети побуту) або повітряно-крапельним шляхом. Після потрапляння в організм вірус розмножується в лімфоїдній тканині дихальних шляхів, потім проникає в кров, після чого розвиваються ураження шкіри у вигляді везикулярного висипу і інші прояви вітряної віспи (вітрянки). Найбільш часто захворювання зустрічається в дитячому віці.
Під час вагітності вірус може викликати вади розвитку у плода і навіть його загибель (якщо інфікування відбулося на пізніх строках). При первинному зараженні Varicella Zoster досягає спинномозкових сенсорних гангліїв, де може безсимптомно перебувати роками. При певних умовах (зниження імунітету і т. п.), як правило, у дорослих вірус може знову активуватися. Це проявляється оперізуючим лишаем – висипаннями на шкірі (в області ураженого нерва), що супроводжуються сильними невралгічних болями.
Найбільш чутливими і специфічними методами діагностики Varicella Zoster є молекулярно-генетичні дослідження, особливо полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР). Її принцип заснований на багаторазовому збільшенні числа копій специфічного для даного збудника ділянки ДНК. ПЛР дозволяє виявити збудника навіть тоді, коли його кількість невелика, наприклад при латентної інфекції нервових гангліїв.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 589

Вартість: 300 грн
Термін виконання:

Разом: 300 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз