Онлайн запис

Вірус герпеса 2 тип, антитіла IgG

Загальна інформація про дослідження

Вірус простого герпесу (ВПГ) – великий ДНКвмісний вірус, відмінною рисою якого є здатність встановлювати латентну інфекцію. Існує два типи вірусу, схожих за антигенним складом і вірулентними властивостями – ВПГ 1 типу і ВПГ 2 типу. ВПГ 1 типу частіше виявляється при герпетичному ураженні слизової оболонки ротової порожнини, шкіри губ і обличчя (орофаціальний герпес), а ВПГ 2 типу – при ураженні слизової оболонки і шкіри статевих органів (генітальний герпес). Останнім часом, однак, все частіше спостерігаються випадки генітального герпесу, викликані ВПГ 1 типу і, навпаки, випадки орофаціального герпесу, викликані ВПГ 2 типу.
Імуноглобуліни IgG починають вироблятися і можуть бути визначені в крові не раніше ніж через 4 тижні від моменту зараження. Найбільше значення має наростання титру антитіл: діагностичним вважається наростання в 4 рази і більше (в порівнянні з нульовим значенням при первинній інфекції або в порівнянні з базальним значенням за рецидив інфекції).

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 582

Вартість: 220 грн
Термін виконання:

Разом: 220 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз