Онлайн запис

Антитіла до Vi-антигену Salmonella typhi, кров

Загальна інформація про дослідження

Черевний тиф – це гостре інфекційне захворювання із фекально-оральним шляхом передачі, збудником якого є Salmonella typhi. Інкубаційний період триває середньому 9-14 днів. Захворювання починається поступово із загального нездужання, безсоння та головного болю, потім до них приєднуються лихоманка, симптоми ураження центральної нервової системи у вигляді загальмованості, порушень свідомості та марення, а також порушення випорожнення та характерний висип у ділянці живота та грудної клітки. Джерело інфекції – хворі на черевний тиф і бактеріоносії S. typhi. Бактеріоносійство може бути гострим, хронічним або транзиторним.

Поряд з іншими антигенами збудник черевного тифу містить Vi-антиген, який забезпечує стійкість збудника до фагоцитозу (здатності спеціалізованих клітин організму, фагоцитів, поглинати та перетравлювати чужорідні частинки, у тому числі і мікроорганізми), сприяє хронізації інфекції та черевноносному.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 697

Вартість: 500 грн
Термін виконання:

Разом: 500 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз