Онлайн запис

Уреаплазма (Ureaplasma urealiticum), якісно (зішкріб, сеча). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

U. urealyticum – це мікроорганізм, що відноситься до групи мікоплазм.
У медицині звертають увагу на два види уреаплазм: U. urealyticum і U. parvum, т. я. саме вони здатні викликати захворювання. Однак в більшості випадків наявність у пацієнта уреаплазм не супроводжується жодними симптомами, т. я. ці бактерії можуть бути присутніми в мікрофлорі здорової людини.
Уреаплазми є у 40-70 % жінок, що ведуть статеве життя. У чоловіків вони зустрічаються рідше. Передача уреаплазм можлива статевим шляхом або при пологах.
Іноді ці бактерії можуть бути причиною уретриту.

Деякі дослідники вважають, що існує зв’язок між уреаплазмами і ускладненнями при вагітності, однак це не доведено, тому аналіз на уреаплазму при вагітності необов’язковий.
Передбачувані наслідки уреаплазменої інфекції:
• передчасні пологи, мертвонародження, безпліддя, хоріоамніоніт;
• у новонароджених – менінгіт, легенева дисплазія, пневмонія.

В якості причини запальних захворювань сечостатевої системи Uresplasma urealyticum розглядають в тому випадку, якщо при лабораторному дослідженні не виявляються інші патогенні мікроорганізми, здатні приводити до цих захворювань. Аналізи для діагностики уреаплазмозу, здатні розпізнати різновид уреаплазми U. urealyticum, відносяться до категорії молекулярно-генетичних. В тому числі, це метод полімеразної ланцюгової реакції. Визначення виду уреаплазми має значення при виборі оптимальної тактики лікування пацієнта.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 644

Вартість: 230 грн
Термін виконання:

Разом: 230 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз