Онлайн запис

Уреаплазма (Ureaplasma parvum), якісно (зішкріб, сеча). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Ureaplasma parvum (перш визначалася як “біовар parvo”) є різновидом уреаплазм – умовно-патогенних мікроорганізмів, здатних паразитувати на мембрані сперматозоїдів і епітелію слизової оболонки сечостатевих органів. Уреаплазми передаються переважно статевим шляхом, хоча можливий контактно-побутовий, а також вертикальний спосіб – від хворої матері до дитини під час вагітності або пологів. Джерело зараження – хворий на уреаплазмену інфекцію або безсимптомний носій Ureaplasma parvum (уреаплазма парвум). Після інфікування розвиток інфекції відбувається не у всіх випадках. Йому сприяють різні імунодефіцити, порушення факторів місцевого захисту, в тому числі дисбіоз піхви у жінок або хронічний простатит у чоловіків, супутні інфекції (хламідіоз, гонорея, бактеріальний вагіноз і т. п.).
В якості причини запальних захворювань сечостатевої системи Ureaplasma parvum розглядають в тому випадку, якщо при лабораторному дослідженні не виявляються інші патогенні мікроорганізми, здатні викликати ці захворювання. Диференціювати Ureaplasma parvum від іншого виду уреаплазм – U. urealyticum, – можна тільки за допомогою молекулярно-генетичних методів, в тому числі і полімеразної ланцюгової реакції. Визначення виду уреаплазми має значення при виборі оптимальної тактики лікування пацієнта.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 648

Вартість: 230 грн
Термін виконання:

Разом: 230 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз