Онлайн запис

Трихомонада (Trichomonas vaginalis), якісно (зішкріб, сеча). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Trichomonas vaginalis – це вид найпростіших, які викликають у людини трихомоніаз. Ця хвороба передається статевим шляхом. Трихомонади можуть деякий час (як правило, не більше години) виживати поза організмом людини (у вологому середовищі), тому повністю виключити нестатевий шлях зараження не можна, однак він зустрічається рідко.
Чоловіки і жінки інфікуються однаково часто, але виявляється захворювання частіше у жінок. Симптомів немає приблизно у половини інфікованих жінок і майже у всіх інфікованих чоловіків. Крім того, є дані про те, що в організмі чоловіка трихомонади часто зникають і без лікування. Інкубаційний період складає 5-28 днів.
Крім того, трихомоніаз може призводити до ускладнень під час вагітності: до передчасних пологів, зниженої ваги новонародженого.
Є дані, що трихомоніаз збільшує ймовірність раку шийки матки та раку простати.
Молекулярно-генетичні методи показали більшу точність у визначенні мікроорганізмів, ніж мікроскопія і культивування. В діагностиці ІПСШ аналізи на ДНК інфекційних мікроорганізмів (ПЛР) відрізняються високою чутливістю (96,7 %) і специфічністю (> 97 %). ПЛР в режимі реального часу дозволяє швидко (за 24 години) виявити ДНК вагінальної трихомонади в мазках із сечостатевих органів і в сечі і визначити її кількість.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 641

Вартість: 420 грн
Термін виконання:

Разом: 420 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз