Онлайн запис

Трихомонада (Trichomonas vaginalis), антитіла IgG

Загальна інформація про дослідження

Trichomonas vaginalis – це вид найпростіших, які викликають у людини трихомоніаз. Ця хвороба передається статевим шляхом. Трихомонади можуть деякий час (як правило, не більше години) виживати поза організмом людини (у вологому середовищі), тому повністю виключити нестатевий шлях зараження не можна, однак він зустрічається рідко.
Чоловіки і жінки інфікуються однаково часто, але виявляється захворювання частіше у жінок. Симптомів немає приблизно у половини інфікованих жінок і майже у всіх інфікованих чоловіків. Крім того, є дані про те, що в організмі чоловіка трихомонади часто зникають і без лікування. Інкубаційний період складає 5-28 днів.
Крім того, трихомоніаз може призводити до ускладнень під час вагітності: до передчасних пологів, зниженої ваги новонародженого.
Є дані, що трихомоніаз збільшує ймовірність раку шийки матки та раку простати.
Трихомоніаз діагностують за допомогою мікроскопії, ПЛР або посіву (культивування). Останнім часом часто застосовуються серологічні методи (засновані на визначенні антитіл), зокрема імуноферментний аналіз (ІФА). Чутливість ІФА оцінюється в 94-95%, специфічність – в 77-85%.
Після того, як в організм потрапляють хвороботворні мікроорганізми, він починає з ними боротися. Один із способів боротьби – це вироблення антитіл (спеціальних білків імуноглобулінів). Існує кілька їх типів: IgG, IgM, IgA та ін.
Антитіла класу G (IgG) присутні в крові в найбільшій кількості в порівнянні з іншими типами. Як правило, при зараженні IgG з’являються не найпершими (пізніше, ніж IgM), проте їх рівень залишається високим довгий час (місяці і роки).
Як відомо, антитіла IgG забезпечують вторинну імунну відповідь (яку і називають імунітетом). Якщо людина, яка вже одного разу перехворіла на цю хворобу, заразиться ще раз, то IgG з’являться швидше і в більшій кількості, ніж раніше. Однак при трихомоніазі імунітет часто не формується, тому протягом життя людина може заражатися кілька разів.
Рівень IgG не обов’язково відображає тяжкість захворювання. Імовірність виявити антитіла IgG не залежить від того, чи супроводжується трихомоніаз хворобливими проявами.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 640

Вартість: 230 грн
Термін виконання:

Разом: 230 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз