Онлайн запис

Ротавірус, якісно (кал). ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Ротавірусна інфекція – це гостре вірусне захворювання, що передається фекально-оральним шляхом. Його збудниками є РНК-ротавіруси (Rotavirus). Джерело інфекції – хвора людина.
Для ротавірусів характерна сезонність: найчастіше ними заражаються в холодну пору року. Інкубаційний період триває від 15 годин до кількох діб, початок захворювання гострий, із нудотою, блюванням, діареєю, іноді лихоманкою. Якщо хворобу не лікувати, до них можуть додатись зневоднення та порушення електролітного та кислотно-лужного балансу. Хоча іноді ротавірусна інфекція протікає безсимптомно. Після перенесеного захворювання імунітет нестійкий, тож можливий рецидив.
Для виявлення та диференціальної діагностики кишкових інфекцій використовуються культуральні та молекулярно-генетичні методи дослідження генетичного матеріалу збудника в калі та визначення концентрації специфічних імуноглобулінів у крові. ПЛР має перевагу перед культуральними методами завдяки високій специфічності та чутливості дослідження. Даний аналіз дозволяє зі 100-відсотковою точністю визначити збудника кишкового захворювання, а швидка діагностика гострих кишкових інфекцій допомагає уникнути зайвих процедур та оперативних втручань, своєчасно розпочати лікування та обмежити осередок поширення інфекції.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 682

Вартість: 380 грн
Термін виконання:

Разом: 380 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз