Онлайн запис

Антитіла до збудника правця, IgG

Загальна інформація про дослідження

Правець – це гостре інфекційне захворювання з ураженням центральної нервової системи, обумовленим дією нейротоксину тетаноспазміну, який виробляється анаеробним мікроорганізмом Clostridium tetani. Зараження відбувається через забруднення пошкодженої шкіри або слизових оболонок грунтом з спорами збудника, що містяться в ній. Після закінчення інкубаційного періоду, що триває в середньому 8 днів, виникають болючі тонічні скорочення скелетних м’язів, тризм, порушення ковтання та дихання, тривалий спазм мімічних м’язів. Як правило, є вказівки на внутрішньовенне введення наркотиків або на ушкодження шкіри чи слизових обумовлених травмою або малоінвазивними хірургічними втручаннями.
У відповідь на інфікування збудником правця (C. tetani) або на вакцинацію правцевим анатоксином імунною системою виробляються специфічні антитоксичні антитіла, що забезпечують імунну відповідь, представлені імуноглобулінами класів А, М і G.

Первинна імунна відповідь забезпечується антитілами класу IgM, які з’являються на 2-3 день після інфікування, одночасно на 4-5 добу починають підвищуватися антитіла IgG.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 693

Вартість: 750 грн
Термін виконання:

Разом: 750 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз