Онлайн запис

Панель «Суміш трав злакових та лугових»: rPhl р 1, rPhl р 5Ь мажорний алерген злакових трав; rPhl р 7, rPhl р 12 мінорний алерген трав

Загальна інформація про дослідження

Один із основних шляхів потрапляння алергену в організм – інгаляційний. Пилок викликає у схильних пацієнтів сезонні прояви алергії у характерний для цвітіння період: почервоніння та печіння очей, набряк повік, сльозотеча, чхання, закладеність, ринорею, свербіж у носі, кашель, задишку, бронхоспазм. Симптоми сезонної алергії зазвичай посилюються в суху спекотну вітряну погоду, а покращення відзначається у дощові похмурі дні, коли концентрація пилку в повітрі зменшується.

Одними з найбільш поширених лугових трав – джерел алергенного пилку в середній смузі та європейській частині Росії є їжака збірна, костриця лучна, кукіль, тимофіївка лучна, тонконіг лучний. Ці одно- або багаторічні трави із сімейства злакових, які є цінними кормовими культурами, використовуються для заготівлі сіна, а також як декоративні рослини для влаштування газонів. Ці рослини з легкими колосками зустрічаються всюди. Початок цвітіння лугових трав залежить від географічного регіону, погодних умов. Зазвичай вони цвітуть з кінця травня до серпня з максимальним рівнем пилку в період червня-середина липня. Пилок може переноситися з вітром на великі відстані та впливати на пацієнтів, що знаходяться далеко від джерела полінації.

За наявності сенсибілізації до пилку лугових трав можливі перехресні алергічні реакції на різні види злакових, березу, оливу, полин, латекс, алергени кісточкових (сливи, персика) і зерняткових (яблук, груш), ківі, дині, селери. Одним із проявів перехресної алергії може бути оральний алергічний синдром – поява набряклості, поколювання та сверблячки в ділянці ясен, язика, губ при вживанні в їжу перерахованих вище рослинних харчових продуктів.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 826

Вартість: 1400 грн
Термін виконання:

Разом: 1400 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз