Онлайн запис

Панель «Цвіль зовнішня»: m229 rAlt a 1 Altemaria altemata, m2 Cladosporium herbarum, m7Botrytis cinerea)

Загальна інформація про дослідження

Мікроскопічні гриби є частою причиною тяжкої бронхіальної астми, алергічного риніту, алергічного синуситу та інших респіраторних алергозів.

Спори та фрагменти цвілевих грибів зустрічаються повсюдно і можуть зумовлювати цілорічні алергічні симптоми. Гриби бувають як зовнішніми, і внутрішніми джерелами алергенів. На вулиці мікроскопічні гриби активно розмножуються у ґрунті, листі. У приміщеннях спори плісняви ​​входять до складу пилу. Місцями росту грибів можуть бути місця зберігання продуктів, забруднена оббивка, контейнери для сміття, інші органічні субстрати, звичайні шпалери, що довго зберігають вогкість синтетичні матеріали, кондиціонери, квіткові горщики. Крім того, гриби здатні рости і на інших поверхнях за наявності потрібної вологості. Підвальні або холодні зовнішні стіни, ліпні прикраси вікон, фіранки в душовій та кріплення – також типові ділянки росту грибів. У повітрі концентрація спор грибів збільшується під час провітрювання сирих приміщень.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 831

Вартість: 1400 грн
Термін виконання:

Разом: 1400 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз