Онлайн запис

Панель «Цвіль внутрішня»: m3 Aspergillus fumigates, m207 Aspergillus niger, m4 Mucor racemosus, ml Penicillium chrysogenum (P. notatum)

Загальна інформація про дослідження

Гриби роду Aspergillus викликають тяжке захворювання – аспергільоз. У цьому локалізація патологічного процесу то, можливо дуже різноманітна. Насамперед аспергілл вражає бронхолегеневу систему, це найпоширеніший варіант мікозу легень.

Аспергіли продукують ферменти (протеолітичний, сахаролітичний, ліполітичний та ін) та ендотоксини. Виділення різних типів токсинів (альфа-токсину, гліотоксину та ін.) в навколишнє середовище та в організм людини при прогресуванні захворювання також є характерною рисою Aspergillus fumigatus.

Сполуки, що синтезуються аспергілом (у тому числі серинові та аспарагінові протеази, металопротеїнази, дипептіділпептидази та фосфоліпази та ін.), є сильними алергенами. Внаслідок алергічної реакції на них або при розвитку інфекційного процесу можуть уражатися й інші органи – придаткові пазухи носа, гортань, трахея та бронхи – з можливим поширенням інфекції у шкіру, шлунково-кишковий тракт, головний мозок, серце. Відомо, що аспергіли є причиною алергічного бронхолегеневого аспергільозу, хронічного некротичного легеневого аспергільозу, можуть викликати бронхіальну астму, екзогенний алергічний альвеоліт.

Заразитися можна, вживши їжу, уражену аспергіллами, при вдиханні грибкових суперечок, а також при попаданні на поверхню рани. Сприяють зараженню хвороби, що послаблюють імунітет, і навіть певна сфера діяльності, наприклад робота з голубами, які є переносником захворювання.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 830

Вартість: 1400 грн
Термін виконання:

Разом: 1400 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз