Онлайн запис

Панель «Амброзія»: nAmb а 1 Амброзія, мажорний алерген амброзії; rPhl р 7, rPhl р 12 мінорний алерген трав

Загальна інформація про дослідження

Амброзія – багаторічна трава, що належить до сімейства айстрових, бур’яниста рослина родом з Північної Америки, в даний час поширена в Європі, також повсюдно в Росії. Амброзія відноситься до карантинних бур’янів, здатних завдати шкоди рослинам та продукції рослинного походження. По суті це бур’ян, що дуже часто зустрічається. Навіть невелика кількість пилку амброзії може викликати алергічні реакції у сприйнятливих людей. У квітці одного суцвіття амброзії міститься близько 4 мільйонів зерен пилку. Видимий як жовтий пил, він викликає роздратування і кон’юнктивіт. Пилок амброзії вважається особливо агресивним алергеном.

Амброзія виділяє пилок у величезних кількостях у порівнянні з іншими травами. Пилок амброзії є дуже алергенним і навіть у дуже низьких концентраціях (5-10 пилкових зерен у кубічному метрі повітря) здатний викликати реакцію у сенсибілізованих людей. Це рослина з високим потенціалом розсіювання. Воно здатне заповнити луг протягом трьох років, повністю витісняючи інші сорти трав, злакові та кормові культури. У південних регіонах Росії близько 20 % населення має гіперчутливість до пилку амброзії. При цьому варто відзначити той факт, що алергени різних видів амброзії не ідентичні за складом та структурою. Це може призвести до неефективного результату алергенспецифічної терапії, наприклад при використанні алергенів високої амброзії у випадках сенсибілізації до тринадрізної амброзії.

У пацієнтів, гіперчутливих до пилку амброзії, перехресні алергічні реакції відзначаються на пилок полину, аптечної ромашки, латекс, насіння (наприклад, яблуко, грушу), диню, селеру.

Метою цього дослідження є визначення специфічних IgE до алергенів пилку амброзії змішаної.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 829

Вартість: 1400 грн
Термін виконання:

Разом: 1400 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз