Онлайн запис

Панель №7 Цвіль внутрішня

Загальна інформація про дослідження

Спори та фрагменти мікроскопічних цвілевих грибів зустрічаються повсюдно і можуть бути пов’язані з тяжким перебігом бронхіальної астми та цілорічного алергічного риніту. На вулиці мікроскопічні гриби активно розмножуються у ґрунті, листі. У приміщеннях спори плісняви ​​входять до складу пилу. Місцями росту грибів є місця зберігання продуктів, забруднена оббивка, контейнери для сміття, інші органічні субстрати, звичайні шпалери, що довго зберігають вогкість синтетичні матеріали, кондиціонери, горщики для квітів, прохолодні вологі приміщення. До найбільш значних алергенних грибів відносяться Penicillium notatum, Cladosporium herbarum, Aspergilius fumigatus, Alternaria alternata.

Пацієнт може мати гіперчутливість лише до одного алергену або одночасно до кількох. Рівень антитіл до певної міри корелює з вираженістю клінічних проявів симптомів алергії, але це закономірність простежується які завжди.

Виявлення причинно-значущого алергену дозволяє вжити адекватних заходів щодо обмеження або повного виключення контакту з ним, що в більшості випадків значно покращує стан хворого. При реакціях гіперчутливості до деяких інгаляційних алергенів можливе застосування алерген-специфічної імунотерапії.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 769

Вартість: 1100 грн
Термін виконання:

Разом: 1100 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз