Онлайн запис

Панель № 6 Молоко + глютен (6 показників): молоко, α-Lactoalbumin, β-Lactoglobulin, казеїн, бичачий сироватковий альбумін, глютен

Загальна інформація про дослідження

Харчова алергія – неадекватна імунна реакція на білки їжі. Харчова алергія частіше виникає у дітей на перших роках життя, а до 5-6-річного віку у багатьох розвивається толерантність до вживання причинно-значущих продуктів, але в деяких випадках гіперчутливість зберігається і в дорослому віці.
Найчастіше у дітей реєструється алергія на білки коров’ячого молока, основними серед яких є казеїн, альфа-лактальбумін та бета-лактоглобулін. Реакція на цільне коров’яче молоко за відсутності сенсибілізації до казеїну дозволяє здебільшого вживати кисломолочні продукти. Гіперчутливість до казеїну не завжди зникає в дитинстві і може зберігатися багато років у дорослому віці або на все життя.
Харчову алергію нерідко можна сплутати з харчовою непереносимістю, що з іншими причинами (особливостями приготування їжі, складом продукту, метаболічними порушеннями, захворюваннями ШКТ). Пацієнт може мати гіперчутливість лише до одного алергену або одночасно до кількох.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 768

Вартість: 1100 грн
Термін виконання:

Разом: 1100 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз