Онлайн запис

Панель № 4 педіатрична: антитіла IgE до Der. Pteronyssinus, Der. Farinae, пилок берези, суміш трав, кішка, собака, Alternaria alternate, молоко коров’яче, α-Lactoalbumin, β-Lactoglobulin, казеін, білок, жовток, бичий сироватковий альбумін, соя, морква, картопля, пшеничне борошно, лісний горіх, арахіс

Загальна інформація про дослідження

Реакції у дітей, як і у дорослих, можуть бути як істинно алергічними, так і псевдоалергічними, які клінічно проявляються схоже, але відрізняються механізмами розвитку та підходами до профілактики та лікування. Особлива увага приділяється реакціям гіперчутливості негайного (анафілактичного, реагінового, IgE-пов’язаного) типу, які задіяні при багатьох алергічних хворобах, у тому числі у випадках тяжкої анафілаксії. При такому типі алергічних реакцій можна виявити провокуючі алергени або виключити сенсибілізацію до них за допомогою визначення специфічних антитіл IgE в сироватці крові. Однак необхідно враховувати, що підвищення рівня IgE-антитіл може вказувати на існуючу сенсибілізацію організму, що не супроводжується видимими клінічними симптомами, а отже, може не вимагати повного виключення важливого для дитини харчового продукту. Однак це має вирішуватися лише лікарем.
У цьому дослідженні визначаються IgE-антитіла до респіраторних та харчових алергенів, до яких найчастіше спостерігається гіперчутливість у дитячому віці.
Виявлення причинно-значущого алергену дозволяє вжити адекватних заходів щодо обмеження або повного виключення контакту з ним, що в більшості випадків значно покращує стан хворого. При реакціях гіперчутливості до деяких інгаляційних алергенів (наприклад, пилок берези, лугових та бур’янів, а також кліщів домашнього пилу) можливе застосування алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ) після 5-річного віку.
Результати даного аналізу повинні інтерпретуватися з наступним складанням рекомендацій лише лікарем-алергологом з урахуванням клінічних симптомів, індивідуальних особливостей пацієнта, анамнезу його захворювання та інших важливих параметрів.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 766

Вартість: 1100 грн
Термін виконання:

Разом: 1100 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз