Онлайн запис

Онкологічний пакет № 8 (жіноча онкологічна панель: РЕА, СА-125, СА-15-3, СА-19-9)

Загальна інформація про дослідження

Діагностика передракових станів і онкологічних захворювань на ранніх стадіях дозволяє значно поліпшити ефективність лікування, збільшити тривалість життя жінки і зменшити частоту інвалідизації.

СА 15-3 є маркером раку молочної залози, і його концентрація зростає разом зі збільшенням пухлини. Він також може помірно підвищуватися при колоректальному раку, раку легень, підшлункової залози, печінки, яєчників, шийки матки і ендометрію, цирозі печінки, доброякісних утвореннях молочної залози. Рак молочної залози займає перше місце не тільки за показниками захворюваності, але і смертності серед жіночої популяції.

 

Висока концентрація онкомаркера СА 125 II часто вказує на злоякісне новоутворення яєчників і рідше деяких інших тканин (ендометрія, товстого кишечника, легені, молочної, підшлункової залози). Однак не всі види пухлини яєчників виявляються збільшенням кількості CA-125 в крові, в 20 % випадків при наявності раку яєчника зміни даного показника можуть бути відсутні.

 

Раковий ембріональний антиген (РЕА) – це речовина білкової природи, яке використовується в лабораторній практиці як тканинний маркер онкологічних захворювань. Визначення рівня РЕА використовується для діагностики ряду злоякісних пухлин, в першу чергу раку товстої і прямої кишки.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 121

Вартість: 900 грн
Термін виконання:

Разом: 900 грн
Забір біологічного матеріалу оплачується додатково (+40 грн)
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз