Онлайн запис

НЕ 4 + СА 125 (індекс ROMA)

Загальна інформація про дослідження

Однією з найбільш складних діагностичних завдань є диференціальна діагностика доброякісних і злоякісних утворень малого таза. Часто для цього використовується онкомаркер CA-125. Істотним недоліком CA-125 є його недостатня специфічність, так як він може бути підвищений і при доброякісних захворюваннях. У порівнянні з CA-125 онкомаркер HE4 рідше підвищений при доброякісних новоутвореннях (в 8 % випадків проти 29 %). СА 125 також підвищено в 67 % випадків ендометріозу, тоді як HE4 – тільки в 3 %. Таким чином, перевагою HE4 є більш висока специфічність щодо злоякісних утворень.
При використанні комбінації онкомаркерів СА 125 і HE4 вдається більш точно диференціювати злоякісні та доброякісні утворення малого тазу, ніж при використанні кожного маркера окремо. Комбінація цих онкомаркерів в поєднанні з менопаузальним статусом пацієнтки використовується в алгоритмі ризику раку яєчників ROMA.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 103

Вартість: 720 грн
Термін виконання:

Разом: 720 грн
Забір біологічного матеріалу оплачується додатково (+40 грн)
НЕ 4 + СА 125 (індекс ROMA)

Інтерпретація результату

Причини підвищеного індексу ROMA:
• рак яєчника;
• рак ендометрія;
• рак легень;
• ниркова недостатність;
• нирковий фіброз.

Причини зниження рівня індексу ROMA:
• контроль захворювання на тлі лікування.

Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз