Онлайн запис

Мультикомпонентна молекулярна кількісна діагностика специфічного sIgE та загального Іg Е алергочіпом Allergy Explorer ALEX (282 алергена)

Загальна інформація про дослідження

Тест ALEX надає повну картину сенсибілізації пацієнта, включаючи аналіз на загальний IgE. Для алергодіагностики доступно 282 екстрактів алергенів та алергенних молекул. Тест ALEX дає інформацію про білкові молекули з групи білків переносників ліпідів LTP і PR-10 з перехресною реактивністю, а також абсолютно нові маркери алергії, як рослинного, так і тваринного походження.

Тест ALEX призначений для діагностики алергічних захворювань, таких як харчова алергія, алергічний риніт та поліноз, атопічна бронхіальна астма, анафілаксія.
У поєднанні з даними анамнезу та фізичним обстеженням пацієнта можна отримати додаткову діагностичну інформацію, яка допоможе:

• встановити справжню алергію та спрогнозувати можливі перехресно-реактивні реакції
• точно підібрати компоненти алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ) та спрогнозувати її ефективність
• оцінити ризик розвитку тяжких системних реакцій на харчові алергени

На відміну від багатьох інших аналізів на алергени тест ALEX можна проводити під час цвітіння та у гострий період захворювання! На результат аналізу не впливає прийом антигістамінних препаратів, гормональних препаратів, антилейкотрієнових препаратів, топічних стероїдів та інших лікарських засобів!

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 842

Вартість: 4000 грн
Термін виконання:

Разом: 4000 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз