Онлайн запис

Мікоплазма (Мycoplasma pneumoniaе), антитіла IgG

Загальна інформація про дослідження

Mycoplasma pneumoniae відносяться до класу мікоплазм, займаючи проміжне положення між вірусами, бактеріями і найпростішими. Паразитуючи на клітинних мембранах, вони викликають захворювання респіраторного тракту у дітей старше 4 років і дорослих.
Мікоплазмові пневмонії (іноді їх називають “атипові пневмонії”) складають до 15-20% від усіх випадків пневмонії. Іноді вони можуть приводити до цілих епідемій, особливо у дітей шкільного віку та в закритих групах населення, наприклад у військових. Джерелом інфекції є як хворі, так і носії. Зараження відбувається повітряно-крапельним шляхом, інкубаційний період триває 2-3 тижні. Симптоми мікоплазменої інфекції бувають різними. У більшості випадків захворювання протікає в легкій формі і супроводжується кашлем, нежиттю, болем у горлі, що зберігаються протягом декількох тижнів. При поширенні інфекції на нижні дихальні шляхи виникають головні болі, інтоксикація, лихоманка, болі в м’язах. Найбільш важко переносять пневмонію маленькі діти, а також люди з ослабленою імунною системою, наприклад хворі на ВІЛ.
У відповідь на інфікування Mycoplasma pneumoniae імунна система виробляє специфічні імуноглобуліни: IgA, IgM та IgG.
Вироблення імуноглобулінів класу G до Mycoplasma pneumoniae починається не відразу після інфікування, приблизно через 2-4 тижні, але триває протягом тривалого періоду (року і більше).
Наявність імуноглобулінів класу G до Mycoplasma pneumoniae в крові свідчить про гостре або перенесене у минулому захворювання, хронічне запалення або реінфекцію.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 638

Вартість: 210 грн
Термін виконання:

Разом: 210 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз