Онлайн запис

Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) якісно. ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Коронавірусна інфекція COVID-19 – це інфекційне захворювання, викликається новим штамом вірусу SARS-CoV-2, який був виявлений в грудні 2019 року. Передача інфекції відбувається повітряно-крапельним і контактним шляхом.

Після потрапляння в організм вірус розмножується в епітелії верхніх і нижніх дихальних шляхів з дифузним пошкодженням альвеоцитів і розвитком пневмонії. При цьому він підвищує проникність клітинних мембран, що в кінцевому підсумку призводить до розвитку інтерстиціального і альвеолярного набряку і спадання альвеол. Порушується нормальний процес газообміну, і може розвиватися гострий респіраторний дистрес-синдром.

За опублікованими даними, 80 – 85 % хворих переносить хворобу в легкій формі, у 14 – 16 % розвивається важка форма хвороби, яка потребує госпіталізації, у 5 % – вкрай важкий перебіг інфекції.

До групи ризику тяжкого перебігу захворювання входять люди старше 60 років, пацієнти з цукровим діабетом, хворобами органів дихання, серцево-судинної системи і онкологічними захворюваннями.

Середній інкубаційний період становить 5-6 днів, проте він може затягнутися і до 14 днів, а за деякими даними, і до 24 днів.

За допомогою ПЛР виявляється генетичний матеріал вірусу в організмі людини через кілька днів після зараження, що дозволяє визначити хворих, в тому числі з безсимптомним перебігом хвороби.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 686

Вартість: 580 грн
Термін виконання:

Разом: 580 грн
Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) якісно. ПЛР

Інтерпретація результату

Важливо!
• Існує ймовірність, що при безсимптомному або легкому перебігу захворювання виробляється недостатня кількість антитіл IgG в зв'язку зі слабкою імунною відповіддю. В такому випадку є ризик повторного зараження. Ризик зберігається, навіть якщо у пацієнта виявлявся позитивний ПЛР.

Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз