Онлайн запис

IgE до алергенів таракана-прусака

Загальна інформація про дослідження

У рудого таргана виявлено щонайменше 29 потенційних алергенів. Основні алергени виробляються в кишечнику комахи і потрапляють до навколишнього середовища разом з екскрементами. Крім цього, гіперсенсибілізацію можуть викликати компоненти хітинової оболонки, яку таргани скидають у процесі линяння. В організм людини алергени у складі частинок домашнього пилу в основному проникають інгаляційно з повітрям приміщень, але можуть потрапляти з їжею, забрудненою продуктами життєдіяльності комах. Виходячи з цього, найчастіше сенсибілізація до алергенів рудого таргана проявляється алергією респіраторного характеру – астмою, алергічним ринітом. Подібна форма алергії нерідко виникає в осіб з певним видом діяльності: інсектологів, домогосподарок, комірників. Можливий також розвиток кон’юнктивіту та дерматиту або проявів харчової алергії (набряклість слизової оболонки рота та глотки, біль у животі переймоподібного характеру, нудота, блювання та послаблення випорожнень).

Механізм розвитку алергічних реакцій пов’язаний із виробленням в організмі імуноглобулінів класу Е. Після первинного контакту з алергеном В-лімфоцити продукують надмірну кількість антитіл класу IgE, здатних зв’язуватися виключно з цим алергеном. Синтезовані імуноглобуліни фіксуються на поверхні опасистих клітин, а при повторному попаданні алергену в організм зв’язуються з ним та стимулюють викид біологічно активних речовин – медіаторів алергії. Внаслідок цього відбувається розвиток локального алергічного запалення. Вимірювання циркулюючих IgE-антитіл забезпечує об’єктивну оцінку сенсибілізації до алергену. На описаному механізмі розвитку алергії ґрунтуються методи лабораторної діагностики алергічних захворювань шляхом виявлення в крові підвищеної концентрації імуноглобулінів Е до певного алергену.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 824

Вартість: 250 грн
Термін виконання:

Разом: 250 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз