Онлайн запис

IgE до алергенів свинини

Загальна інформація про дослідження

Алергія на м’ясо виникає рідко, тому що після термічної обробки зазвичай усі потенційно алергенні тваринні білки стають безпечними. Однак м’ясні продукти можуть бути гістамінолібераторами та сприяти розвитку псевдоалергічних реакцій. Основні алергени м’яса – сироваткові альбуміни та імуноглобуліни, зустрічаються також описи алергії до м’язових білків – актину, міозину та тропоміозину. При обробці м’ясних продуктів (заморожування, висушування, варіння, смаження) алергічна активність знижується. Різні види м’яса мають різний антигенний склад, тому при алергії на куряче м’ясо або яловичину реакцій на свинину та баранину зазвичай не виникає.

Свинина займає 43 % обсягу світового виробництва м’яса. 30 % м’яса продається у свіжому вигляді, а решта коптить, заморожується, сушиться або засолюється, додається в ковбаси, сосиски. Свиняче м’ясо рідко викликає сильну сенсибілізацію, при обробці високими чи низькими температурами його алергічна активність зменшується. Серед пацієнтів з атопічними захворюваннями у 15-20 % визначається сенсибілізація до свинини. Алергія на свинину виявляється у 20 % дітей та у 8,6 % дорослих, які страждають на бронхіальну астму.

Існує значна перехресна реактивність між свининою та епітелієм кішки у зв’язку зі схожістю структури сироваткового альбуміну цих тварин. Описано випадки розвитку контактного дерматиту після роботи зі свинячим м’ясом.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 800

Вартість: 250.00 грн
Термін виконання:

Разом: 250.00 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз